Džiaba Džiaba!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Katy Perry

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 8:28 pm

Tikrasis ir pilnas Katy Perry vardas - Katheryn Elizabeth Hudson. Ši
Amerikos dainininkė, dainų autorė ir, kartais, aktorė, gimė 1984-ųjų
metų spalio 28-ąją dieną. Geriausiai mergina žinoma dėl dviejų savo
singlų: 2007-aisiais metais išleisto kūrinio „Ur So Gay“ ir „Billboard
Hot 100“ hitu numeris vienas tapusio „I Kissed a Girl“. Pastarąjį
singlą „Capitol Records“ išleido 2008-aisiais.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Sturgelis
Galias perdaviau Yule'i. Respect!
Galias perdaviau Yule'i. Respect!
Sturgelis


Female
Pranešimų skaičius : 1296
Age : 32
Miestas : Somewhere under the Sun
Job/hobbies : Student
Registration date : 2008-09-21

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeTr. 12 31, 2008 12:11 am

Man jos dainos kažkokios tipinės, greit išpopuliarėja ir greit nusibosta, bet per pamokas vistiek gerai pasiklausyt Happy
Atgal į viršų Go down
https://electra-techno.forumlt.com
Dj pupa
Žaliūkas
Žaliūkas
Dj pupa


Female
Pranešimų skaičius : 20
Age : 27
Registration date : 2008-10-31

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeTr. 12 31, 2008 12:21 am

Man is jos dainu labiausiai patinka I Kissed A Girl ir Hot N Cold
Atgal į viršų Go down
http://www.hermyteikyrele.eforum.lt
Kualo
Žaliūkas
Žaliūkas
Kualo


Female
Pranešimų skaičius : 72
Age : 33
Registration date : 2008-10-18

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 8:20 pm

Greitai pakeliančios nuotaika dainos. Super, bei gražuolė music
Šiaip reiktu...daugiau panagrinet jos diskografija, tada turbut ir rasčiau trūkumu ir didesniu privalumu.
Atgal į viršų Go down
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeSk. 02 15, 2009 9:27 pm

Ta nauja kažkokia labai graži daina.
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeTr. 09 23, 2009 8:46 pm

Vieno Niujorke vykusio renginio metu kartu nufotografuoti Katy Perry ir
Luke‘as Pritchard‘as tapo naujausiomis bulvarinės spaudos aukomis.

JAV pop žvaigždė ir britų alternatyviojo roko grupės „The Kooks“
vokalistas buvo pastebėti šią savaitę Niujorko mieste, „Irving Plaza“
salėje, vykusiame koncerte.

„Katy plepėjo su kompanijos atstovais, kai staiga pastebėjo Luke‘ą“, vieną šaltinį cituoja britų spauda.

„Ji nutraukė pokalbį, paklausdama – „Ar tai Luke‘as iš „The Kooks?“. Netrukus jie jau bendravo tarpusavyje“, pasakojo šaltinis.

Praėjusį mėnesį paskelbta, jog po 2 mėnesius trukusio romano išsiskyrė Pritchard‘o ir aktorės Mischos Barton keliai.

music.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 5:20 am

KATY PERRY - ŠIEK TIEK AGRESYVI?

Los Angeles. Katy Perry (25) atrodo šiek tiek agresyvi... Bent jau taip teigia Russell Brand (35) – oficialus Perry sužadėtinis.

Neseniai jis juokavo apie savo mylymąją vienoje TV šou programoje. Russell sakė: „Kai supyksta, ji visada daužia į skrandį. Turiu prisipažinti, aš nesiskundžiu, bet man skauda“. Jo paties žodžiais tariant, jis niekada nemuštų savo mylimosios.

Katy Perry ir Russell Brand šiuo metu yra susižadėję. Vestuvės nusimato dar šiais metais.


ehr.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:21 am

Katy Perry per savo mergvakarį tikisi Rihannos striptizo

Katy Perry atskleidė, jog per savo mergvakarį labiausiai norėtų sulaukti Rihannos striptizo.

Už komiko bei aktoriaus Russell‘o Brand‘o ištekanti dainininkė pareiškė, kad ją labiausiai nudžiugintų erotinis Rihannos šokis.

„Noriu, kad per mano mergvakarį ji sušoktų striptizą,“ Perry teigė Čikagos radijo stotyje „Kiss 103.5 FM“.

„Noriu pamatyti viską. Man ji labai patinka. Tai kiečiausia mano pažįstama mergina ir noriu, kad ji nusiplėštų visus drabužius.“

Perry ir Brand‘as, draugauti pradėję praėjusių metų rugsėjį, susituokti turėtų šiais metais.

Tuo tarpu rugpjūtį Perry gerbėjai sulauks ir antrojo dainininkės albumo „Teenage Dream“.


music.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 1:10 am

Katy Perry: “Tėvai mane auklėjo griežtai, nes nenorėjo, kad nusirisčiau iki prostitutės”

Topuose su daina "California Gurls" lyderiaujanti dainininkė visada mėgavosi maištaudama prieš savo tėvus, krikščionių pastorius Keith ir Mary Hudson’us, vaikystėje reguliariai nusižengdama jų nustatytoms taisyklėms.

Duodama interviu “Q” žurnalui, Katy pajuokavo: “Kai kurie žmonės žavisi puikios istorijos idėja: gera mergaitė iš geros krikščioniškos šeimos tampa bloga mergaite. Mano daina “I Kissed A Girl” – tobulas tokio scenarijaus pavyzdys. Žiūrovams tai patinka.

Vaikystėje mano tėvai buvo labai griežti, nes nenorėjo, kad aš nusirisčiau iki prostitutės. Visi tėvai nustato savo vaikams ribas. Tai kaip raudonas mygtukas, kurį nuspaudžiame. O nuo manojo dėl nuolatinio spaudinėjimo keliose vietose jau nusitrynė dažai.”

Katy, po audringo romano praeitų metų gruodį susižadėjusi su “atsivertusiu” aktoriumi Russell’u Brand’u, kuris garsėjo kaip moterų mėgėjas, vis tebeliūdina savo tėvus, nes sutiko tapti kino filmo “Smerfai” dalimi.

Naujame animaciniame filmuke apie miniatiūrinius mėlynuosius padarėlius, kuris paremtas 9-ojo dešimtmečio serialu, 25-ių metų dainininkė įgarsino Smerfiukę. Katy atskleidė, kad vaikystėje mama su tėčiu jai draudė žiūrėti šį animacinį serialą.

“Mano tėvai galvojo, kad filmuke rodomi smerfiukų burtai ir magija vaikams daro blogą įtaką. Bet, atrodo, man lemta nuspausti savo mamos raudoną mygtuką.

Tėvai man uždraudė žiūrėti “Smerfus”, o aš tapau jų dalimi. Jie uždraudė man valgyti cukrų, o aš jo vis tiek gaudavau. Po velnių, manęs niekas nesulaikys!”


music.lt
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Katy Perry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Katy Perry   Katy Perry Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Katy Perry
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiaba Džiaba! :: Atlikėjos-
Pereiti į: