Džiaba Džiaba!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lady Gaga

Go down 
+3
Austukaz
Saida`
Yule
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Karolina
Žaliūkas
Žaliūkas
Karolina


Female
Pranešimų skaičius : 45
Age : 28
Registration date : 2010-06-16

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 20, 2010 1:23 am

Galvojau, kad aš viena tokia atsiskyrėlė. Smagu, kad dar yra tokių kaip aš happy
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 20, 2010 4:19 am

oi yra tikrai manau nemažai ; D
Atgal į viršų Go down
Karolina
Žaliūkas
Žaliūkas
Karolina


Female
Pranešimų skaičius : 45
Age : 28
Registration date : 2010-06-16

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 20, 2010 4:16 pm

Bet mažiau už tuos išprotėjusius jos gerbėju;DDD
Atgal į viršų Go down
Sturgelis
Galias perdaviau Yule'i. Respect!
Galias perdaviau Yule'i. Respect!
Sturgelis


Female
Pranešimų skaičius : 1296
Age : 32
Miestas : Somewhere under the Sun
Job/hobbies : Student
Registration date : 2008-09-21

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 12:20 am

Norėdami pasijuokti iš visuotinai Ameriką apėmusio pamišimo dėl ekscentriškosios Lady Gagos, lietuvaičių grupė „So so bad“ nusprendė ir patys dainininkę pagerbti daina. Staigiai išpopuliarėjusi daina jau sulaukė pasiūlymo ją oficialiai platinti dainininkės tėvynėje.
Grupės nariui Charly ši idėja kilo lankantis Niujorke, kur jis pastebėjo, kaip stipriai amerikiečiai yra pamišę dėl Lady Gagos, jos stiliaus ir dainų.
Įkvėptas tiek daugybės fanų, Charly parašė dainos tekstą, Charly brolis Kaspervizija sukūrė melodiją, o jaunas muzikos genijus Prietranka paruošė visą aranžuotę.
Daina jau prekiauja didžiausios pasaulio internetinės muzikos parduotuvės „Amazon“, „iTunes“, „Napster“.
Vaikinus nustebino Lady Gagą atstovaujančios kompanijos „Interscope records“ oficialus kreipimasis su pasiūlymu platinti įrašus Amerikoje. Tačiau pati grupė dar galutinio atsakymo nedavė.
Charly sako, jog tokios reakcijos jis visiškai nesitikėjo, tai turėjo būti tik pokštas.

Atgal į viršų Go down
https://electra-techno.forumlt.com
Karolina
Žaliūkas
Žaliūkas
Karolina


Female
Pranešimų skaičius : 45
Age : 28
Registration date : 2010-06-16

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 12:37 am

Jau šitą mačiau, šaunuoliai lietuviai! Patiko man;DDD
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:08 am

Omg...mačiau šitą : DDDD
Jau kai čia geras : DDD
Galėtų daugiau tokių būti : D
Atgal į viršų Go down
Karolina
Žaliūkas
Žaliūkas
Karolina


Female
Pranešimų skaičius : 45
Age : 28
Registration date : 2010-06-16

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:17 pm

Jo, man irgi žiauriai patiko;DDD
Atgal į viršų Go down
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 4:15 am

Visai negraži daina. Man nepatiko vienu žodžiu.
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:07 am

Lady GaGa baigė įrašinėti naują "aštrų" albumą

Lady GaGa atskleidė, jog jau baigė įrašinėti naująjį savo albumą.

Įrašas bus išleistas ateinančiais metais, o jo pavadinimą dainininkė atskleis kaip visuomet išskirtinai – naujųjų metų naktį.

Kalbėdama su žurnalu „Rolling Stone“ ji teigė: „Manau, kad albumo pavadinimą išsitatuiruosiu ant savo kūno ir visi tai pamatys nuotraukose.“

Gaga užsiminė, kad šįkart naujojoje muzikoje bus galima rasti daugiau pykčio ir net politinių žinučių.

Ji teigė: „Kodėl visi nuolat sako – „neklausinėk to, nesakyk ano“? Po velnių, kurie gi dabar metai? Mane tai siutina! Aš trejus metus kepiau pyragaičius ir dabar ketinu iškepti pyragą, kurį „pagardinsiu“ aštriu džemu. Dabar mano muzikoje skleidžiama žinutė bus daug aštresnė nei buvo iki šiol. Nes kuo saldesnis pyragaitis, tuo aštresnis gali būti džemas.“

Tai bus jau ketvirtasis dainininkės įrašas per keturis metus – ji debiutavo su disku „The Fame“, vėliau jį papildė nauja versija „The Fame Monster“, o šiemet pasirodė ir remiksų rinkinys „The Remix“.

Gaga teigė: „Prie naujojo albumo dirbu jau kelis mėnesius ir tvirtai tikiu, kad dabar jis jau užbaigtas. Viskas pavyko labai greitai. Kai kuriems atlikėjams reikia kelių metų, tačiau man – ne. Muziką aš kuriu kiekvieną dieną.“


music.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 1:09 am

Naujasis Lady GaGos rekordas - 13 "MTV" vaizdo klipų apdovanojimų nominacijų

Dar vieną rekordą pasiekusi Lady GaGa buvo nominuota net 13-oje 2010-ųjų metų „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimų kategorijų.

Rugsėjo 12-ąją dieną Los Andželo „Nokia“ arenoje vyksiančiuose apdovanojimuose pop žvaigždei teks pakovoti su ir reperiais Eminem‘u bei Jay-Z, kurie, kaip ir ji, pretenduos į metų vaizdo klipo, geriausios kinematografijos ir geriausios režisūros prizus.

Be to, kad 13 kartų nominuota soliniams prizams, ji penkis prizus gali susižerti ir už bendrus darbus su kitais atlikėjais.

Penkių nominacijų šiemet sulaukė projektas „Florence And The Machine“, paminėtos ir grupės „MGMT“, „Mumford and Sons“, „Gorillaz“, „Muse“ bei „Broken Bells“.

Praėjusių metų ceremonija labiausiai išsiskyrė ne muzika, o Kanye West‘o išpuoliu, kai šis sutrukdė kantri pop dainininkės Taylor Swift padėkos kalbą.


music.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 6:54 am

Naujasis Lady GaGos albumas gerbėjams taps "malonia šoko terapija"

Naująjį Lady Gagos albumą kurti padedantis prodiuseris pareiškė, jog įrašas bus „šokiruojantis, šokiruojantis ir dar kartą šokiruojantis“.

RedOne, padėjęs sukurti ne vieną pop žvaigždės hitą, tikina, jog naujoji muzika gerbėjams taps maloniu siurprizu.

„Niekada nesinori pernelyg nutolti nuo savo prekinio ženklo – žmonės turi tave už kažką mėgti,“ samprotavo jis.

„Tačiau mes vis tiek norime, kad tai būtų smūgis. Kažkas, kas priverstų visus sakyti – „O, Dieve! Mes to nesitikėjome!“.

Neseniai Lady Gaga atskleidė jau įrašiusi didžiąją dalį naujoj savo albumo, kuris seks po debiutinio disko „The Fame“ ir mini albumo „The Fame Monster“.

Tikimasi, kad naujasis darbas parduotuves pasieks 2011-ųjų metų pradžioje.


music.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 14, 2010 6:10 pm

Lady GaGai kritika dėl iš žalios mėsos sukurtos suknelės - nė motais

Lady Gaga apgynė savo sprendimą apsirengti iš žalios mėsos sukurtą sceninį kostiumą.

Dainininkė kritikos jau sulaukė šį mėnesį, kai pirmą kartą taip atrodydama pasirodė ant vieno mados žurnalo.

Taip pat „pasipuošusi“ Lady Gaga pasirodė ir sekmadienio vakarą Los Andžele vykusių „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimų metu.

Paklausta, ko siekė taip apsirengdama, Lady Gaga atsakė: „Na, tai tikrai nėra nepagarbos ženklas kažkam, kas yra veganas arba vegetaras. Kaip puikiai žinote, aš esu mažiausiai kažką kritikuojantis žmogus pasaulyje.“

„Visgi, tai gali turėti daugybę interpretacijų. Man šį vakarą tai reiškė... Jog, jeigu mes ir toliau nekovosime dėl savo teisių, gana greitai mes turėsime tiek pat teisių, kiek ir ta mėsa ant mūsų kailų.“

„O aš nesu tik mėsos gabalas.“

Kiek anksčiau toje pačioje scenoje Lady Gaga pasirodė apsupta kariuomenėje tarnaujančių gėjų ir lesbiečių kompanijos.

Kaip pranešta anksčiau, dainininkė sekmadienį triumfavo „MTV“ apdovanojimuose, kur jai atiteko net aštuoni prizai.


music.lt
Atgal į viršų Go down
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 15, 2010 1:49 am

Nesuprantu aš tos Gagos. Kuo toliau, tuo keistesnė ji darosi. Netoleruoju jos to apdaro, jeigu galima dar taip pavadint. Aš asmeniškai, mėsa nesižaviu, todėl man baisu.
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 15, 2010 2:36 am

Aš įsivaizduoju kad turėjo būti dvokas juk nuo jos : ?
Atgal į viršų Go down
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 15, 2010 12:27 pm

:DDDD Gali būti. :DD
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
absinthe'ish
Žaliūkas
Žaliūkas
absinthe'ish


Female
Pranešimų skaičius : 5
Age : 27
Registration date : 2010-10-02

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 1:04 am

Gagos muzika man nelabai, bet aprangos stilių dievinu!
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 2:17 am

Dėl to kad išskirtinis toks? : )

Aš kai nelabai ja domiuosi, tai nelabai ir atkreipiau : )
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 3:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Štai tokią sukenlę vakar vilkėjo Lady Gaga New Yours Plaza viešbutyje.
Ši suknelė pasiūta iš plaukų.

Ir kaip jums ši suknelė? : )
Atgal į viršų Go down
absinthe'ish
Žaliūkas
Žaliūkas
absinthe'ish


Female
Pranešimų skaičius : 5
Age : 27
Registration date : 2010-10-02

Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 9:00 pm

Yule rašo:
Dėl to kad išskirtinis toks? : )

Aš kai nelabai ja domiuosi, tai nelabai ir atkreipiau : )

Ne toks jau ir išskirtinis, paprasčiausiai Gaga vienintėlė ant scenos dainuot taip apsirengusi išėjo ;D

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lady Gaga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady Gaga   Lady Gaga - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lady Gaga
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiaba Džiaba! :: Atlikėjos-
Pereiti į: