Džiaba Džiaba!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miley Cyrus

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeŠt. 06 12, 2010 1:24 am

Miley Ray Cyrus (gimė kaip Destiny Hope Cyrus, 1992 m. lapkričio 23 d.) – JAV dainininkė ir aktorė. Karjerą pradėjo nuo 12 metų vaidindama Disney kanale. Labiausiai išpopuliarėjo dėl atliekamo pagrindinio vaidmens seriale Hannah Montana.

MILEY CYRUS: "NIEKADA NEBUVAU TIESIOG NORMALUS VAIKAS"

Los Angeles. Miley Cyrus (17) nežino, kas yra normalus gyvenimas. Paauglei teko gyventi įžymybių gyvenimo ritmu jau nuo vaikystės ir todėl ji niekuomet nebuvo "normali" mergaitė.

Žvaigždė pasakė: "Dėl mano tėvo aš buvau mokoma namuose ir vykdavau su juo į turnė. Aš nevisai žinojau, kas yra 'normalus' gyvenimas. Kai žmonės manęs paklausia, ar aš to ilgiuosi, net negaliu jiems atsakyti, kad ilgiuosi, kadangi niekada tokio gyvenimo ir nepažinau".

Miley Cyrus yra žvaigždė visame pasaulyje. Ji yra turtingiausia Holivudo paauglė.

ehr.lt
Atgal į viršų Go down
Braske
Žaliūkas
Žaliūkas
Braske


Female
Pranešimų skaičius : 3
Age : 28
Registration date : 2010-06-11

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeŠt. 06 12, 2010 9:15 pm

Visai nieko man jinai
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 5:39 pm

Man kai kurios dainos tikrai gražios : )
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimePir. 06 14, 2010 6:01 am

MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH

Los Angeles. Miley Cyrus (17) bijo prarasti savo vaikiną Liam Hemsworth (20). Australas bet kuriuo metu gali palikti JAV.

Miley interviu su Ryan Seacrest (35) radijo "KIIS FM" eteryje sakė: "Nenoriu, kad mano širdis būtų sudaužyta. Jis bet kurią sekundę gali grįžti į Australiją. Bet aš ir laiminga. Jis be kita ko yra ir nuostabus draugas".

Pora susipažino filmuojant kino juostą "The Last Song". Miley pridūrė, kad jai patinka ir filmo "17 Again" žvaigždė Zac Efron (22).

"Jis nuostabus, jis karštas. Aš neinu dėl jo žiūrėti filmų, nes manau, kad jis ir taip fantastiškas aktorius. Jis geras aktorius, bet ir labai karštas".

Dainininkė taip pat pasakojo, kad yra pasiryžusi nevartoti narkotikų, tačiau mano, jog alkoholį vartos, kai suaugs. Ji sakė: "Aš niekada nesakysiu, kad niekada savo gyvenime negersiu. Nes tai tikriausiai bus melas. Yra tinkamas būdas tai padaryti - viskas yra gerai mažomis porcijomis".


ehr.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimePen. 06 18, 2010 9:49 pm

MILEY CYRUS: "AŠ NESU GAŠLI!"

Los Angeles. Miley Cyrus (17) sulaukia vis daugiau kritikos, nes jos sceniniai drabužiai darosi vis trumpesni ir trumpesni.

Dainininkė bandė paaiškinti: "Aš neturiu ketinimų atrodyti pigiai ir gašliai. Aš tik noriu atrodyti taip, kaip skamba mano naujausia daina. Aš jaučiuosi patogiai savo kūne, man patinka, kad galiu dėvėti, ką noriu. Ir jaučiuosi labai gerai, jei dėviu šiek tiek mažiau drabužių".

Šiuo metu Miley Cyrus pristato naują savo albumą "Can't Be Tamed". Pirmuoju singlu tapo daina tokiu pačiu pavadinimu.

ehr.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 5:47 am

Su trečiuoju studijiniu albumu grįžta paauglių dievaitė Miley Cyrus

Šiandien pasirodo naujausias paauglių dievaitės Miley Cyrus albumas „Can't Be Tamed“.

Trečiąjį dainininkės albumą išleidžia leidybinė kompanija „Hollywood Records“, o jo prodiusavimu užsiėmė Antonina Armato, Tim James bei John Shanks.

Muzikos prasme albume „Can't Be Tamed“ galima rasti tiek akustinių baladžių, tiek dance-pop stiliaus kūrinių.

Vienas įdomesnių projektų diske – bandymas perdainuoti legendinį „Poison“ hitą „Every Rose Has Its Thorn“

Pirmasis disko singlas „Can't Be Tamed“ pasirodė lygiai prieš mėnesį ir jau spėjo sėkmingai pasirodyti topuose.


music.lt

Jei ką domina, galėsiu ir albumą įmesti : )
Atgal į viršų Go down
Karolina
Žaliūkas
Žaliūkas
Karolina


Female
Pranešimų skaičius : 45
Age : 28
Registration date : 2010-06-16

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 4:39 pm

Nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Saida`
Mafukas
Mafukas
Saida`


Female
Pranešimų skaičius : 727
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-17

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 4:16 am

Karolina rašo:
Nepatinka.
Man irgi.
Atgal į viršų Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 5:05 am

MILEY CYRUS NERVINA LIAM DRABUŽIŲ STILIUS

Los Angeles. Miley Cyrus (17) mano, kad jos mylimojo rengimosi stilius yra klaikus. Liam Hemsworth (20) nuolat vaikšto apsirengęs banglentininko apranga.

Mergina sakė: "Turiu problemų bendraujant su žmonėmis, visada apsirengusiais paplūdimio stiliaus šortais, nors jie ir nėra paplūdimyje. Liam nuolat vilki šiais banglentininko drabužiais".

"Mano geriausias draugas – gėjus, jis visada pasipuošęs... Ir po to aš matau savo vaikiną ir tyliai sau galvoju 'Norėčiau, kad ir jis atrodytų taip pat gražiai'.

ehr.lt
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 5:22 am

MILEY CYRUS NORĖJO NUŽUDYTI JUSTIN BIEBER

Los Angeles. Justin Bieber (16) sugalvojo pokštą: „bombardavo“ Miley Cyrus (17) skambučiais vidury nakties. Apie tai papasakojo dainininkė ir aktorė laidoje „The Graham Norton Show“.

Kanadietis nuolat skambindavo jai į mobilųjį telefoną trečią valandą nakties iš telefono, kurio numeris nebuvo rodomas, tik tam, kad jai atsiliepus padėtų ragelį. Miley pakomentavo: „Aš jį aprėkiau, nes galvojau, kad kažkas tiesiog iš kažkur gavo mano numerį".

"Taigi, pakeičiau telefono numerį, bet jis tęsė savo išdaigas. Iš tikrųjų pagalvojau, kad tai koks nors vaikas, pamaniau, jog neturėčiau rėkti ant vaiko, bet nebuvau iki galo tikra. Galiausiai surėkiau į telefoną 'Dabar trys valandos ryto!'. O jis pasakė 'Ha, ha, ha, čia Bieber. Paskambink man'. Pagalvojau 'O Dieve, įskaudinau šį vaiką'. Mano mažoji sesutė jį myli, tačiau aš jį užmuščiau".

Beje, Miley Cyrus ne kartą yra sakiusi, kad nemėgsta Justin Bieber muzikos. Tačiau jie yra draugai.


ehr.lt

Įdomūs žmonės vis dėl to tos žvaigždės : D
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 4:10 pm

Miley Cyrus albumo premjera

[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Yule
Žalias kūrimo srity
Žalias kūrimo srity
Yule


Female
Pranešimų skaičius : 679
Age : 34
Miestas : Vilnius
Job/hobbies : Student
Registration date : 2009-08-19

Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitimePir. 08 23, 2010 5:42 am

Prieš kelias dienas Miley Cyrus (17) išleido naują savo diską. Naujasis albumas vadinasi „Can't Be Tamed“. Kol kas teigiama, kad tai – paskutinis paauglės kompaktinis diskas. Miley pirmenybę teikia aktorystei. Todėl ji sako: „Noriu išeiti ir pranešti žmonėms, ką manau šiuo savo gyvenimo trarpsniu... Dabar aš noriu susitelkti aktorystei. Esu tikra, kad dar koncertuosiu. Galbūt su kitu nauju albumu, su kuriuo leisiuosi į gastroles“. Beje, Miley Cyrus išleido ir singlą. Jo pavadinimas toks pats, kaip albumo – „Can't Be Tamed“.

Šaltinis:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miley Cyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miley Cyrus
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiaba Džiaba! :: Atlikėjos-
Pereiti į: